meri.akvarist.ee

Mereakvaariumi huviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
 [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 17.04.08 17:04 

Liitunud: 17.04.08 16:07
Postitusi: 3
Asukoht: Tallinn
Olen maja rajamas. Aasta tagasi, maja projekteerides hakkas idanema mõte, et mereakvaarium on üks ilus asi. Vaatasin pilte siinsest foorumist ja Alberti kodulehelt - võimas. Söögitoa tagaseina sobiks üks nagu valatult, nii 1000-liitrine, seinaga tasa - nagu liikuv pilt :)

Kahjuks olen ma ise looduskauge inimene, mul on hoopis teised huvid ja asjaga tegelemine ei ole minu jaoks. Nii küsingi nüüd:

1) Kas on üldse reaalne, et asi toimib nii, et ise käsi külge ei pane?

2) Kui on, siis kes võiks tegijad olla? Vaja oleks ju mitte ainult täishooldust vaid ka kalade ja muu ostu, disainimist jne.

Ette tänulik kui keegi leiab aega vastata. Mul on projekti peal koht koos vee ja äravooluga ette nähtud, aga kahtlused närivad ja praeguse seisuga olen pigem asjast loobumas.

PS. Kui siin foorumis on professionaalseid inimesi, kes sooviksid tööd ja hobi ühendada, palun privas lahkesti sidet võtta.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 17.04.08 21:27 

Liitunud: 20.07.04 20:08
Postitusi: 32
Asukoht: Tartu
tean, et on firmasid kes pakuvad terviklahenduse, kui ainult rahakott kannatab. nende kontaktid leiad kindlasti nii siit foorumist kui ka internetis sobrades. aga omalt poolt julgen öelda, et sellisel juhul läheb pool rõõmu kaduma. kuna akvaariumimajandus on dünaamiline protsess, siis eelkõige saab minu arvates rahulduse just ise tegemisest ja enese arendamisest.

jõudu igal juhul


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.04.08 00:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.10.03 00:04
Postitusi: 1834
Asukoht: Göteborg
Ma arvan, et on võimalik küll. Pakkumist võid küsida kolmest kohast: A-akvaarium (Mulla t.), Akvaariumistuudio ja Kalake. Hoolduse seisukohast oleks sulle ehk kõige sobilikum selline variant, kus põhirõhk on kaladel (FWLR - fish with live rock). Mõned pehmed korallid ja vähenõudlikumad suurepolüübilised kivikorallid ei tee ka paha.
Muidugi, paadunud akvarist sellise pelgalt esteetilise naudinguga ei rahulduks, aga alguseks on ka selline variant küllaltki hea. Eks aeg näitab, kas pisik on nakkav või mitte. /wink2/ Vägagi võimalik, et mõninga aja jooksul tekib ka soov endal käed märjaks teha. :lol:

_________________
... and I think to myself, what a wonderful world!


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18.04.08 10:12 

Liitunud: 17.04.08 16:07
Postitusi: 3
Asukoht: Tallinn
Tänan, Albert. Info eest ja julgustamast.

Saatsin meilid neisse kolme kohta ära.


Üles
 [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


PHPBB Archiver