meri.akvarist.ee

Mereakvaariumi huviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
 [ 17 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 19.01.06 11:44 

Liitunud: 02.05.05 10:12
Postitusi: 180
Sinularia hädade põhjus tundub siis selge olema.
Selle Sacro naabri, Clavularia viridis koralli kohta leidin sellise jutu:
Aggressiveness: High. Although the coral does not have a stinging capability, it's encrusting growth pattern can lead to rapid encroachment on its neighbors. Mat can be pruned with scissors if it starts to get out of hand. This is one of those corals that some hobbyist regret ever putting in their tank.
Niiet Sacrophytoni kiusamises teda otseselt süüdistada nagu ei saaks. Vaatamata sellele on ka see paar lahutatud. Iseloomude sobimatuse tõttu. Igaks juhuks. Vaatame mis edasi juhtub :wink:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.02.06 00:26 

Liitunud: 02.05.05 10:12
Postitusi: 180
See teema hakkab ka vist mingit lõppu saama. Panen siia veel mõned pildid. nagu näha tunnevad nii Sinularia kui Sacro end juba päris hästi
Pilt
Pilt
Sinularia mustad otsad on täiesti kadunud ja polüübid avanevad täitsa normaalselt. Sacro villid ja kärnad on samuti läinud. Kahjustatud koht on ainult tiba heledam ja polüübid sellel (esialgu?) veits lühemad kui muidu. Ainus "ravi" oligi väike korallide ümberpaigutamine akvaariumis. Ühtegi koralli ei lõiganud ega leotanud. Kõik paranes ise. Seekord. Jälle kord tnx foorumile :wink:


Üles
 [ 17 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


PHPBB Archiver